Povídání

Jmenuji se Petr. Jsem manžel té paní, co maluje :o). Na této stránce Vám k obrazům něco povím. Vím jak vznikaly a možná tady naleznete něco zajímavého.

Kačenka a Marcelka s pejsany

Nevím jestli je to tak, že se člověku vždy nejvíc líbí to co má nové, ale spíše si myslím, že se Peťka stále zlepšuje a tak musím říct, že jsem z tohohle obrázku fakt nadšený. Holky se určitě poznají a stejně tak i Bubinka a Alfíček. Takže kdyby jste chtěli mít také takový krásný obraz u Vás doma, pak vůbec neváhejte a pošlete Peťce mail s předlohou a představou provedení a rozměrů obrazu.

Klaun

Vzniklo jich dost a Peťka doufá, že si teď od nich nějaký čas odpočine. Podle mě ale cvičení dělá mistra. Všichni ti šášové byli pěkní, ale ten poslední, malovaný olejem, ten je prostě super. Ten na Vás opravdu kouká. Aby jste věděli o čem mluvím, zkuste si zvětšit detail obrázku a zahleďte se mu do očí. Obraz putuje k našemu velmi dobrému příteli, panu Serbusovi. Protože je to olej, dáváme dílu čas dozrát. V prosluněném podkroví je mu dobře, na stěně u Serbusů pak bude přinášet radost.

Zátiší s vínem

Ten hrozen se v té žluté látkové postýlce válel přes dva týdny a já mu celou tu dobu moc záviděl. Taky bych se natáhl do žlutého baldachýnu a krásně odpočíval. Alespoň vidíte jak dlouho takový obrázek vzniká a já Vám moc přeju, že si koupíte dílko s takovou pohodovou energií.

Tvář ve fantastickém světě

Vykoukla na mě jednou, když jsem vystoupil do podkroví. Překvapení to bylo více než příjemné. Kdo z Vás hledá snový svět, zcela odlišný od naší běžné reality, ten obraz jistě ocení. Níže je přiložen detail, posuďte sami kvalitu zpracování.

Detail Tváře

 

 

 

 
© Copyright 2003-2004 YourCompany. All Rights Reserved. Website Template by Interspire